Amplla eshop

Poptávka produktu

Specifikace poptávkyTento údaj je povinný.
Vyberte Vaše logo nebo Vaši zprávu PBŘVyberte Vaše logo nebo Vaši zprávu PBŘTento údaj je povinný.

Kontaktní údaje

FirmaTento údaj je povinný.
Tento údaj je povinný.
DIČTento údaj je povinný.
JménoTento údaj je povinný.
PříjmeníTento údaj je povinný.
UliceTento údaj je povinný.
Č. p.Tento údaj je povinný.
PSČTento údaj je povinný.
MěstoTento údaj je povinný.
ZeměTento údaj je povinný.
TelefonTento údaj je povinný.
E-mailTento údaj je povinný.

Poptávka - FIRE COMBO - Individual

Amplla je manufakturou na bezpečí. Naše produkty patří k nejlepšímu designu na světě a jsou oceňovány největšími odborníky v oboru nejen za krásu, ale především za ergonomii, užitečnost a bezpečnost, která desetinásobně přesahuje dosud užívaná průmyslová řešení.

Amplla je unikátní a její jedinečnost můžete ještě zvýšit individuálním řešením.

Nabízíme jak osobní, tak firemní individualizaci. Tým nejlepších designérů světa se Vám bude věnovat a navrhne jednoduchá, ale také velmi komplexní řešení.

Od jednoduché výšivky, přes tištěnou grafiku, složité vyšívání až ke změně materiálu a tvaru SHIELDu může odehrát příběh, kde se stanete i vy součástí tvůrčího týmu a dáte vzniknout unikátnímu bodu záchrany a bezpečí. Experimentujeme s materiály a zdokonalujeme také ostatní prvky a tak se můžeme věnovat koženým pažbám, dřevěným ručně vyřezávaným rukojetím a na míru soustruženým komponentům.

Velmi oblíbené jsou unikátní štíty z karbonového vlákna a to jak v klasickém tvaru Amplla, tak ve zcela individualizovaných řešeních. Jejich povrch pak nemá žádné hranice a může se jednat už ani ne o průmyslový design, ale o umělecký design.

Cena od

24 800 Kč